Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras „eTwinning“ iššūkius įveikė | Pedagogas.lt

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras „eTwinning“ iššūkius įveikė

Geroji patirtis

2023 m. liepos 05 d.

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras „eTwinning“ iššūkius įveikė

Dalintis

Image

Visi žinome, jog ir neįtikėtinos kelionės prasideda nuo pirmo žingsnio. Mums, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubo „Draugystė“ anglų kalbos būreliui „Happy English“, pries šešerius metus tokiu pirmu žingsniu tapo noras susirasti draugų bendradarbiavimui ir smagioms kelionėms po mokymosi pasaulį įvairiuose Lietuvos kampeliuose bei visoje Europoje. Šiai dienai esame įgyvendinę jau 13 projektų, 5-iuose iš kurių jau esame apdovanoti nacionaliniais eTwinning kokybės ženkleliais, o 2 iš kurių dar laukia įvertinimo šiais 2023 metais. Įgyjome vertingos patirties, burdami aplink save komandas, kurios, kaip ir mes, nori sumažinti atstumus, sužinoti daugiau apie skirtingų Europos šalių gyvenimą ir kultūrą, tobulėti informacinių komunikacinių technologijų srityje ir tiesiog mokytis linksmai. Šiais metais mūsų eTwinning projektų geografija išsiplėtė jau iki 20 skirtingų šalių. Ar įsivaizduojate, kaip smagiai gyvename?

 

Dar vienas eTwinning projektų neabėjotinas privalumas mūsų akimis – jie visada yra originalūs, netikėti ir įdomūs, nes ugdymas per tokią projektinę veiklą grindžiamas eksperimentais ir praktinių įgūdžių lavinimu, iššūkių įveikimu. Šiais metais vienas iš įveiktų iššūkių mums buvo susipažinimas su Voki platforma mūsų projekte su 4-5 klasių mokiniais „Adventures of Our Toys“. Platformos veikėjų pagalba mokiniams reikėjo papasakoti istorijas, kurias jie sukūrė su partnerių nupieštais žaislais. Šioje užduotyje praktiškai įsitikinome pasiūlytų platformoje balsų kolekcijos nauda, nes vaikai, kurie drovėjosi kalbėti angliškai, puikiai jautėsi pasirinkdami balsus iš sąrašo ir susipažindami su skirtingų šalių anglų kalbos atmainomis, mokydamiesi be stresų. Taigi, platforma puikiai tinka ir įtraukiojo ugdymo įgyvendinimui, nes joje kiekvienas vaikas gali pasirinkti komfortišką sau užduoties atlikimo lygį. Be to, personažus mokiniai gali kurti ir individualiai, ir komandomis, lavindami savarankiškumo arba bendradarbiavimo įgūdžius, priklausomai nuo užduoties pobūdžio.

 

Kadangi, šiuo nauju įrankiu pasidžiaugė visi mūsų centro mokiniai, kuriems jį pristatėme per mūsų organizuotas „eTwinning popietes“, dalinamės mūsų skaidrėmis ir su jumis. Linkime jums kūrybingų ir įdomių eksperimentų Voki platformoje ir eTwinning projektinėje veikloje.

 

Nuoroda į skaidres: https://www.canva.com/design/DAFhGgUdA0I/E--BV1QzSC7Cj4_7aDlDOA/view?utm_content=DAFhGgUdA0I&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink 

 

Autorė: Jelena Osipkova

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro neformaliojo vaikų švietimo anglų kalbos mokytoja


Kiti įrašai